Własna domowa siłownia

Całościowe wdrożenie i doradztwo

Czy poniższe kwestie wydają Ci się znajome?

Stworzyłem swoją siłownię w domu na przestrzeni 20m2. Miałem już dość stania w korkach i straty czasu na dojazdy. Na samą myśl odbierało mi ochotę do treningu. Obecnie jestem bardzo zadowolony, trenuję kiedy chcę i jak chcę. Polecam też współpracę z PROUD sprzęt jest kozacki i naprawdę solidny.
Sebastian Z.

Domowa siłownia jest odpowiedzią na Twoje problemy:

Masz nasze pełne wsparcie:

Poniżej poznasz opinie naszych klientów:

Akademia Atletyki
5/5

6 miesięcy temu

Z firmą Proud współpracujemy od ponad 6 lat. 90% naszego wyposażenia pochodzi właśnie od nich. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo w wyborze i zakupię sprzętu, jakościowo najwyższa półka. Ogromym plusem jest bardzo dobrze wyposażony showroom znajdujący się w centrum Warszawy. Zdecydowanie polecam.

Właściciel Crossfit Mokotów​
5/5

8 miesięcy temu

Współpracujemy z PROUD o początku swojej i ich kariery w branży fitness. Lata doświadczenia owocuje produktami na najwyższym poziomie.
Najmocniej POLECAM !!

Właściciele Siódme Poty​
5/5

1 rok temu

Mieliśmy duże wymagania dotyczące sprzętu sportowego, który chcieliśmy wykorzystać w naszej realizacji. Rozeznaliśmy rynek i świadomie wybraliśmy sprzęt firmy PROUD, funkcjonalność i ergonomia połączona z estetycznym wyglądem idealnie wpasowała się w nasze potrzeby. Firmę PROUD tworzą ludzie z pasją do sportu co jeszcze bardziej umocniło naszą współpracę. Oprócz sprzętu sportowego dostaliśmy dużo wsparcia i pomocy merytorycznej 😊Mamy w planach kolejne realizacje

Właściciel Meetfit​
5/5

2 lata temu

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę PROUD. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń, 90% naszego sprzętu sportowego pochodzi właśnie z firmy PROUD. Czujemy się docenieni i jesteśmy traktowani bardzo poważnie, jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielem naszego regionu panem Tomaszem. PROUD to zespół ludzi, którzy nie tylko sprzedają sprzęt sportowy, ale sami na co dzień korzystają z niego podczas treningów, dlatego współpraca z nimi i jakość ich produktów zawsze jest na najwyższym poziomie.

Mała siłownia w ogrodowej altanie

Siłownia triathlonowca

W pełni wyposażona siłownia do treningu i przygotowania do startów w zawodach triathlonowych

Wizualizacja

Realizacja

Kontenerowa domowa siłownia Triathlonisty (Warszawa)

Domowa siłownia jednego z naszych klientów. 

Wizualizacja

Realizacja

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy wizualizację Twojej przestrzeni!

Nad Całym procesem realizacji będzie czuwał nasz doświadczony project manager, który zadba o zbadanie Twoich potrzeb, doradztwo, przygotowanie projektu wraz z wizualizacją oraz sprawną realizację ustaleń na każdym etapie!

Wykorzystaj nasze doświadczenie i uniknij pułapek, w które wpada każdy realizując taki projekt po raz pierwszy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086 Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.

Zostaw dane. Niedługo skontaktuje się z Tobą nasz konsultant

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami proud-group.com i trainingshowroom.com. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.