NOWE OBLICZE
TRENINGU HYBRYDOWEGO

Niezależnie czy pracujesz z domu, czy opiekujesz się dziećmi, miej dostęp do najbardziej wszechstronnego sprzętu. Seria Air Cardio to multifunkcjonalne urządzenia do treningu CARDIO, które wyniosą Twój trening na wyższy poziom

Czym jest trening hybrydowy?

Trening hybdydowy to nic innego jak połączenie treningu w domu i tego w klubie fitness. Pojęcie to nie jest niczym nowym, jenak w ostatnich dwóch latach za sprawą pandemii zyskuje na coraz większej popularności. Dzieje się to za sprawą możliwości pracy zdalnej oraz niepewności czy kluby będą stale otwarte.

Jako jeden z wiodących producentów sprzętu fitness na polskim rynku, zauważyliśmy wzrost zainteresowania domowymi siłowniami. Dowiedz się więcej o serii Cardio… Być może to idealne rozwiązanie do Twojego domu.

Sprzęt CARDIO wspierający trening w domu

Air Bike 2.0

5 499zł    5 099zł

Air Bike 2.0 Elite

6 499zł    6 099zł

Air Rower 2.0

5 099zł    4 699zł

Kto powinien myśleć o zakupie urządzenia Cardio do domu?

Jeśli jesteś osobą ćwiczącą od jakiegoś czasu, wiesz jak ważna jest konsekwencja w działaniu. Czasami opuszczenie jednego treningu potrafi całkowicie rozregulować naszą rutynę, nad którą pracowaliśmy miesiącami. Mając możliwość ćwiczenia w domu ryzyko opuszczenia treningu jest dużo niższe.

Kilka słów o AIR Cardio​

Urządzenia Air Cardio są rozwiązaniem wyjątkowym ponieważ można je wykorzystać do treningów interwałowych wysokiej intensywności / niskiego obciążenia (ang. HILIIT). Oznacza to, że dzięki nim użytkownicy są w stanie osiągnąć maksymalną efektywność ćwiczeń. Te intensywne treningi oddziaływają bezpośrednio na układ krążenia i metabolizm, jak również przyspieszają produkcję tkanki mięśni szkieletowych. I te korzyści można uzyskać przy minimalnym obciążeniu więzadeł, ścięgien i stawów.

Air Bike 2.0

Kolor: czarny/żółty

Wysokość: 123cm

Długość: 142cm

Szerokość: 67,5cm

Waga: 72kg

Dodatki: uchwyt na bidon

Air Bike 2.0 Elite

Kolor: czarny/żółty

Wysokość: 123cm

Długość: 142cm

Szerokość: 67,5cm

Waga: 74,5kg

Dodatki: opór magnetyczny, ergonomiczne poręcze, noski na pedały

Air Rower 2.0

Kolor: czarny/żółty

Wysokość: 76cm

Długość: 218cm

Szerokość: 61,5cm

Waga: 49,5kg

Dodatki: 16 stopniowa regulacja intensywności

Korzyści treningu Cardio AIR

Skutecznie i szybko spalisz kalorie

Zadbasz o układ krążenia
i wydolność

Zrzucisz zbędne kilogramy

Poprawisz swoją sprawność

Opinie o naszym sprzęcie

Ćwiczę na sprzęcie PROUD Cardio od kilku miesięcy. Służy mi nie tylko do rozgrzewki. Często wplatam do swojego treningu, krótkie serie, żeby podkręcać śrubę. Jestem pod wrażeniem co ta niepozornie wyglądająca maszyna może zrobić w kilka minut z człowiekiem. Jeśli tak jak ja, chcesz ćwiczyć, osiągać rezultaty nie mając zbyt dużo czasu na trening, to PROUD Cardio może okazać się idealnym rozwiązaniem.
Maciej FIlipkowski
Inwestor, Mentor,
Autor audycji - Zaprojektuj Swoje Życie
Używam air bike pro w warunkach domowych od początku pandemii praktycznie codziennie. Już w dotyku czuć, że sprzęt jest z wysokiej jakości materiałów i bardzo stabilny. Robiąc treningi interwalowe muszę wysiadać i wsiadać często z bike'a i stabilność jest ważna. Regulacja obciążenia to coś dodatkowego w bike'u i daje niesamowitą różnorodność treningów wytrzymałościowych. Sprzęt jest bardzo łatwy w utrzymywaniu i czyszczeniu. Baterie wyświetlacza wymieniłem po dwóch latach użytkowania.
Aster Papazyan
Owner & business coach - życielidera.pl
PROUD jakiś czas temu realizowało moją domową siłownię. Treningowa jaskinia ma obecnie wszystko czego potrzebuje żeby przygotować się do rywalizacji i szlifować formę do triathlonów. Sprzęt cardio jest jej nieodłącznym elementem. Ćwiczę na trenażerze, który oddaje lepiej warunki zawodów, jednak zdecydowałem się również na zakup ergometra PROUD. Służy on jako urozmaicenie i uzupełnienie moich treningów wytrzymałościowych. Muszę przyznać, że w tej roli ergo spisuje się fantastycznie. Przepłynąłem nim dobre kilka tysięcy kilometrów i działa tak jak od razu po zakupie. Polecam z całego serca.
Tomasz Panufnik
Public Sales Director - DELL
Triathlonowiec

Niezawodna stabilność i płynna jazda

W celu prawidłowego dopasowania i wygody jazdy rower posiada 12-stopniową regulowaną sztycę pod siodłową oraz łatwe w obsłudze pokrętła regulacji oporu na pedałach. Rower został również wyposażony w ergonomiczne, odporne na pot siodełko.

Bezproblemowa regulacja pod każdego sportowca

W celu prawidłowego dopasowania i wygody jazdy rower posiada 12-stopniową regulowaną sztycę pod siodłową oraz łatwe w obsłudze pokrętła regulacji oporu na pedałach. Rower został również wyposażony w ergonomiczne, odporne na pot siodełko.

Innowacyjna technologia i energooszczędność

Urządzenia Serii AIR nie używają energii elektrycznej dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Opór, praktycznie nieograniczony, jest możliwy dzięki zastosowaniu unikatowego stalowego koła 26″. Koło spełnia dwie funkcje: chłodzi i zapewnia cyrkulację powietrza oraz wytwarza odpowiedni opór.

Łatwy montaż i mobilność

Do złożenia rowerów oraz egrometru wymagany jest minimalny naład pracy. Wszystkie niezbędne narzędzia i osprzęt są standardowo dołączone do zamówienia, wraz z łatwymi instrukcjami krok po kroku. Mimo, że rower jest masywny, z przodu zamontowaliśmy zestaw poliuretanowych kółek o szerokości 2,5cm, dzięki którym można go łatwo przemieścić po strefie treningowej.

Wszechstronność w treningu wytrzymałościowym

Użytkownik kontroluje intensywność i różnorodność ćwiczeń. Ma rownież możliwość korzystania z roweru w sposób tradycyjny. Może również odwrócić kierunek ruchu pedałów, aby ćwiczyć różne grupy mięśni. Użytkownik może również obciążyć jedynie dolną część ciała, puszczając uchwyty, lub pozwolić nogom spocząć na kołkach, co zapewnia trening tylko górnej części ciała.

Konsola LCD z dedykowanymi treningami

Duży ekran LCD jest wyposażony w krystalicznie czysty wyświetlacz o wysokim kontraście. Sportowcy mogą wybierać z szerokiego zakresu trybów treningu, w tym interwały (20/10, 10/20 lub niestandardowy interwał praca/odpoczynek), cel (wybierz docelowy czas, dystans lub kalorie, a konsola będzie odliczać czas w oparciu o wybór) oraz śledzenie tętna (należy pamiętać, że do przesyłania danych wymagany jest nadajnik tętna, ale nie jest on dołączony do zestawu).

Co zyskujesz kupując u nas?

Wysyłka w 24h

Darmowa wysyłka na terenie Polski

Gwarancja 24 miesiące

Ekologia i energooszczędność

Jakość i niezawodność

Prostota i minimalizm

Sprzęt CARDIO wspierający trening

Air Bike 2.0

5 499zł    5 099zł

Air Bike 2.0 Elite

6 499zł    6 099zł

Air Rower 2.0

5 099zł    4 699zł

Dane kontaktowe


Rodzaj płatności

5,099.00
6,099.00
4,699.00
coupon invalid
Discount Applied!

Informacje o płatności

Podsumowanie zamówienia

Wartość produktów
Do zapłaty

W razie problemów z płatnością prosimy o kontakt z działem wsparcia: kontakt@proud-group.com

PROUD GROUP Sp z o.o.

Grzybowska 87
00-844 Warszawa
NIP: 1132984086
KRS: 0000751214

Regulamin | Polityka prywatności

Zostaw dane. Niedługo skontaktuje się z Tobą nasz konsultant

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami proud-group.com i trainingshowroom.com. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.