Wyposażasz siłownię lub studio? Dobrze trafiłeś!

Wypełnij formularz i skorzystaj z niezobowiązującej do niczego darmowej konsultacji. Wszystko zupełnie za darmo i bez zobowiązań – nic nie ryzykujesz!

Wypełniając formularz otrzymasz ebook gratis!

Zastanawiasz się, jaki sprzęt sprawdzi się w Twoim klubie lub studiu?
Masz określony budżet i musisz podjąć przemyślaną decyzję zakupową?
A może tworzysz swój pierwszy klub i nie wiesz jak zaaranżować przestrzeń treningową?

Dzięki rozmowie z naszym konsultantem dowiesz się »

Nasze realizacje

"PROUD to zespół ludzi, którzy nie tylko sprzedają sprzęt sportowy, ale sami na co dzień korzystają z niego podczas treningów, dlatego współpraca z nimi i jakość ich produktów zawsze jest na najwyższym poziomie"
Krzysztof Kotwica
Właściciel MeetFit

Czy wiedziałeś, że ... studia treningu tracą rentowność z pięciu głównych powodów. Wiedząc o nich, możesz zapobiec katastrofie. Pobierz ebook i dowiedz się więcej!

Czy wiedziałeś, że ... możesz wyposażyć własne studio w sprzęt płacąc już od 1000 zł/miesiąc? W naszym ebooku pokazujemy kalkulacje.

Pobierz poradnik i dowiedz się więcej »

"Firma PROUD w pełni spełniła pokładane w niej nadzieje. Sprzęt funkcjonuje świetnie, a minęły już dwa lata od otwarcia studia."
Kamil Goleń
Współwłaściciel Body Support

Więcej o nas »

Zobacz opinie klientów. Zaufaj doświadczeniu »

Poszukując sprzętu, doskonale wiesz, że sam zakup to jeden z wielu elementów. Na pewno zależy Ci na »

Gwarancji

Sprawdzony sprzęt, który nie rozleci się po 3 miesiącach użytkowania w klubie

Wizerunku

Nie oszukujmy się - ludzie to wzrokowcy, a pierwsze wrażenie jest bardzo ważne

Rozwoju i opłacalności

Skuteczne wykorzystanie powierzchni w klubie skutkuje zwiększeniem ilości karnetów

Finansowaniu

Pomagamy w zdobyciu środków na wyposażenie i rozbiciu płatności na raty

Zainteresowany? Wypełnij formularz! Oddzwonimy oraz wyślemy Ci zupełnie za darmo ebook o najczęściej popełnianych błędach przy otwieraniu własnego klubu.

Zaufali nam

Zostaw dane. Niedługo skontaktuje się z Tobą nasz konsultant

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami proud-group.com i trainingshowroom.com. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.