PROUD CHAMPION

Specjalne profile asekuracyjne zagwarantują bezpieczny trening bez konieczności pomocy osoby asekurującej. Wielopoziomowa regulacja zamocowania haków i profili asekuracyjnych sprawi, że każda osoba ćwicząca dostosuje go do swoich wymagań.

maszyny wolne ciężary

Maszyny na wolny ciężar posiadają wszelkie udogodnienia klasy sprzętu profesjonalnego. Szerokie metalowe platformy z antypoślizgową powierzchnią dadzą ćwiczącemu odpowiednią stabilizację. Długie 300 mm trzpienie na obciążenie o średnicy 50 mm dostosowane są do standardów obciążenia olimpijskiego.

Dla dodatkowego zaangażowania mięśni większość maszyn wyposażona jest w specjalne haki umożliwiające założenie power bandów. Dzięki nim osoby mogą w łatwy sposób modyfikować intensywność swojego treningu. Specjalne otwory w stopach maszyn umożliwiają ich przytwierdzenie do podłoża. Zapewni to pełną stabilizację i zabezpieczy przed przesuwaniem.

zestawy trójbojowe i GHD

W kolekcji znajdują się również ławki proste, ławki regulowane, ławki olimpijskie o różnym kącie nachylenia, ławki specjalistyczne (GHD, Sissy Squat), a także ławki i zestawy do trójboju siłowego. Tak szeroki zakres  specjalistycznych maszyn, ma wyróżnić serię spośród konkurencji.

stojaki proud champion

W asortymencie nie zabrakło również stojaków na hantle, obciążenia olimpijskie i gryfy. Ograniczona ilość miejsca w obiekcie sportowym również nie jest problemem – zastosowane rozwiązania pomagają rozwiązać ten częsty problem.

Całości dopełnia 5 letnia gwarancja na konstrukcje stalowe sprawiająca, że nie musisz się martwić o jakość maszyn. Jesteśmy przekonani, że linia CHAMPION spełni oczekiwania osób, które na co dzień trenują dla utrzymania formy oraz nienagannej sylwetki jak i zawodowych kulturystów stawiających na jakość i profesjonalizm.

Dostępne produkty możesz sprawdzić tu:

trainingshowroom.com/467-proud-champion

Masz dodatkowe pytania napisz:

kontakt@proud-group.com

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do obejrzenia maszyn w naszym showroomie, który znajduje się w Warszawie na ulicy Grzybowskiej 87.

Zostaw dane. Niedługo skontaktuje się z Tobą nasz konsultant

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami proud-group.com i trainingshowroom.com. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie PROUD GROUP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 87, NIP 1132984086. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na proud-group.com/rodo.